Kurs nurkowania w zimę

Dlaczego warto ukończyć kurs nurkowania w zimę?

kurs nurkowania Gdańsk

Nauka nurkowania kojarzy się zazwyczaj ze słońcem, plażą i wakacjami. Po co wchodzić do wody w takie zimno jak teraz? Powodów jest kilka! 

 1. Szczelny i suchy skafander

  Z racji zimna używamy do nurkowania ciepłych i całkowicie oddzielających nas od wody suchych skafandrów, które zapewniają wysoki komfort. W zimę szkolenie w suchym skafandrze dorzucamy do szkolenia podstawowego w atrakcyjniejszej cenie!  

 2. Lepsza widoczność  

  Gdy temperatury wody spada wszystkie znajdujące się w niej organizmy osiadają na dno i nie zachodzi kwitnięcie. Oznacza to znacznie czystszą wodę i lepszą widoczność! 

 3. Więcej wolnych terminów

  Zima jest dla nas zawsze spokojniejszym okresem w roku. Znaczy to, że mamy więcej wolnych terminów i możemy szybciej zacząć Twoje szkolenie.

 4. Gotowość na sezon

  Gdy nauczysz się nurkować w trudniejszych zimowych warunkach to będziesz w pełni przygotowany na przyjemniejszy do nurkowania sezon letni. Co roku zauważamy, że osoby szkolone w zimę są kilkukrotnie lepszymi nurkami od tych uczących się latem lub za granicą w tropikach. 

Jak widzisz nauka nurkowania w zimę ma same plusy! Nie daj się zniechęcić brzydkiej pogodzie i ukończ kurs nurkowania teraz, by w lato móc skupić się w pełni na turystyce i odkrywaniu tajemnic głębin!