Nurkowanie zimą

Jeśli wydaje Ci się, że nurkowanie to tylko ciepłe morza i kolorowe rafy koralowe to koniecznie obejrzyj poniższe wideo z naszego nurkowania pod lodem:

Oto 4 powody, dla których kurs podstawowy nurkowania warto ukończyć w suchym skafandrze:
• Komfort cieplny – suchy skafander izoluje nas od wody, która nawet latem bywa zimna.
• Bezpieczeństwo – suchy skafander jest dodatkowym źródłem wyporu
Wygoda – suchy skafander jest znacznie łatwiejszy w ubieraniu i lepiej dopasowuje się do sylwetki niż pianka.
• Wiedza i umiejętności – na kursie podstawowym w suchym skafandrze robimy więcej nurkowań, a zatem więcej ćwiczeń. Nurek po takim pakiecie szkoleń jest zdecydowanie bardziej przygotowany do nurkowania w Bałtyku.

NURKOWANIE NA SUCHO?
W naszej szkole kładziemy duży nacisk na wygodę i bezpieczeństwo nurkowania. Dlatego mamy elastyczne terminy i kameralne grupy. Z tego samego powodu również dysponujemy cała gamą suchych skafandrów w których nurkowania jest znacznie przyjemniejsze(a już normalnie jest przecież bardzo fajne!) dzięki takim skafandrom żadna temperatura wody jest nam niestraszna, nawet latem zdążają się zimne prądy które mocno obniżają temperaturę wody. A gdy słońce schowa się za chmurkę to przebieranie się z pianki nurkowej nie będzie miłe nawet jeśli nurkowaliśmy w cieplej wodzie. Zatem wybierz komfort, wybierz suchy skafander – wybierz Ośmiornice!

Chcesz spróbować? Zapisz się już dziś, na hasło „nurkowanie pod lodem” otrzymasz 10% RABATU!
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

KONTAKT: 
Wojciech Nowak
Właściciel, SDI/TDI  Instructor Trainer #19696

Tel. 724 132 850
E-mail:  info@osmiornica.eu