Wydłużony czas zajęć

Wydłużony czas zajęć

W naszej szkole podstawowym priorytetem podczas prowadzenia nurkowań szkoleniowych jest rzetelna realizacja całego materiału w tempie dostosowanym do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nie wystarczy raz czy dwa powtórzyć dane ćwiczenie, by je w pełni opanować, nawet jeśli spełnia to wymagania zaliczeniowe.

Zależy nam, by umiejętności, których Cię uczymy weszły Ci w krew, by Twoje mięśnie same, ale wciąż świadomie, wykonywały odpowiednie czynności prowadzące do rozwiązania danego problemu.

Nie chcemy, byś za każdym razem musiał się zastanawiać co i jak się robiło, tylko bez wysiłku mógł to zrobić i cieszyć się dalej bezpiecznym i wygodnym nurkowaniem.

Taki efekt osiągamy dzięki odpowiednio długiemu czasowi nurkowań, oczywiście w warunkach indywidualnych, byś miał gwarancję poczucia bezpieczeństwa i dopasowania ćwiczeń do swoich własnych potrzeb.

Oczywiście nikomu nie każemy na siłę siedzieć w wodzie, gdy jest zmarznięty czy zmęczony, tylko dlatego, że my chcemy zrealizować sylabus. Ważny jest dla nas Twój komfort, a indywidualne kursy tylko ułatwiają prowadzić zajęcia w sposób odpowiedni dla każdego z osobna.

Dlatego też na naszych szkoleniach często oferujemy suche skafandry lub mieszaninę nitrox, byś mógł w wysokim komforcie skupić się na ćwiczeniach, a nie zmęczeniu.

Zanim zdecydujesz się na kolejne szkolenie czy nurkowanie, zapytaj swojego organizatora o rzeczywisty czas zajęć, gdyż może okazać się, że płacisz za 15 minut spędzonych w wodzie, w dodatku w kilkuosobowej grupie.

U nas masz gwarancję zajęć 1:1, na których spędzimy minimum godzinę w wodzie lub w razie potrzeby dłużej. Załączone zdjęcie z ostatniego szkolenia Technical OWD, czas pod wodą - 80 minut, czas w wodzie - 100 minut.

Nie marnuj więc czasu na powierzchni i spędź go więcej z nami pod wodą!