Kurs Instruktora Nurkowania

Kurs Instruktora Nurkowania

Jak zostać instruktorem nurkowania w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie? Jak znaleźć pracę marzeń? Aplikuj na kurs instruktora nurkowania w Ośmiornicy!

Praca instruktora nurkowania jest idealnym zajęciem dla osób aktywnych, podchodzących do życia z pasją i energią, które wierzą, że życie zawodowe to niekoniecznie praca na akord lub ośmiogodzinne siedzenie przed komputerem w biurze każdego dnia. Jeśli więc szukasz w życiu „czegoś więcej”, a spontaniczność to Twoja druga natura, praca jako instruktor nurkowania to wymarzone zajęcie dla Ciebie.

Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych szkoleń i kursów na instruktorów nurkowania na różnych poziomach, zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Zapewniamy świetną kadrę nauczycielską oraz naukę na wysokiej klasy sprzęcie. Gwarantujemy, że zajmą się Tobą specjaliści nurkowania z pozytywnym podejściem do życia i ludzi. Sami jesteśmy najlepszym świadectwem, że robienie tego, co się kocha, może być doskonałą ścieżką zawodową.

Szkoła Nurowania Ośmiornica szkoli na wszystkie poziomy rekreacyjne w tym na poziomy profesjonalne:

  • Kurs Divemaster – naucz się zarządzać nurkowaniami i oprowadzać grupy!
  • Assistant Instructor – pomagaj instruktorowi w kursach.  Naucz się prowadzić wykłady i nauczać!

Zrób dwa kursy w zniżkowej cenie już od 2499 zł!

  • Kurs Instruktora Nurkowania SDI/TDI Instructor

Zadzwoń! – najniższa cena kursu ITC + IE tylko u nas!
Cena za kurs instruktora nurkowania już od 4999 zł!
Gwarantujemy 100% sukces zawodowy po kursie. Pomagamy w znalezieniu pracy lub założeniu własnego centrum nurkowego. Najlepszym absolwentom oferujemy pracę u nas.

Jeśli  interesuje Cię praca jako instruktor nurkowania w Gdańsku Gdyni, Sopocie i całym Trójmieście, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat prowadzonych kursów? Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź osobiście siedzibę naszej firmy w Gdańsku.

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy by wraz z naszymi instruktorem nurkowania spróbowali zapoznać się z tym wspaniałym sportem.