Kurs Instruktora Nurkowania

Jak zostać instruktorem nurkowania w Gdańsku i Gdyni

 Zmień swoj zawod na PRACĘ MARZEŃ!

“Rób to co kochasz, a całe życie będziesz na wakacjach” – Grzegorz Miecugow

GWARANCJA 100% SUKCESU ZAWODOWEGO PO KURSIE! – POMAGAMY W ZNALEZIENIU PRACY/ZAŁOŻENIU WŁASNEGO CENTRUM LUB DLA NAJLEPSZYCH ABSOLWENTÓW OFERUJEMY PRACĘ U NAS

Praca dla pasjonatów

Praca instruktora nurkowania jest idealnym zajęciem dla osób aktywnych, podchodzących do życia z pasją i energią, które wierzą, że życie zawodowe to niekoniecznie praca na akord lub ośmiogodzinne siedzenie przed komputerem w biurze każdego dnia. Jeśli więc szukasz w życiu „czegoś więcej”, a spontaniczność to Twoja druga natura, praca jako instruktor nurkowania to wymarzone zajęcie dla Ciebie.

Instruktor nurkowania Gdańsk, Gdynia i okolice

Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych szkoleń i kursów na instruktorów nurkowania na różnych poziomach– zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Zapewniamy świetną kadrę nauczycielską oraz naukę na wysokiej klasy sprzęcie. Gwarantujemy, że zajmą się Tobą specjaliści w nurkowaniu, z pozytywnym podejściem do życia i ludzi. Sami jesteśmy najlepszym świadectwem, że robienie tego, co się kocha, może być doskonałą ścieżką zawodową.

Dysponujemy ocieplaczami oraz suchymi skafandrami, dzięki czemu oferujemy możliwość nurkowania przez cały rok, również w okresie zimowym i jesiennym.

 

Szkoła Nurkowania Ośmiornica szkoli na wszystkie poziomy rekreacyjne w tym na poziomy profesjonalne:

Kurs DiveMastera, Asystanta Instruktora
Kurs Instruktora Nurkowania

Inwestując w kurs profesjonalny tworzysz szanse by nurkować za darmo lub nawet zarabiać nurkując!  

>Divemaster – naucz się zarządzać nurkowaniami i oprowadzać grupy!
Assistant Instructor  –  pomagaj instruktorowi w kursach.  Naucz się prowadzić wykłady i nauczać!

Zrób dwa kursy w zniżkowej cenie już od 2499 zł! 

Zmień swoj zawod na PRACĘ MARZEŃ!
W Szkole Nurkowania Ośmiornica organizujemy również Kurs Instruktora Nurkowania
SDI/TDI Instructor
zadzwoń! – najniższa cena kursu ITC + IE tylko u nas!
Cena za Kurs Instruktora Nurkowania już OD 3999 zł!
GWARANCJA 100% SUKCESU ZAWODOWEGO PO KURSIE! – POMAGAMY W ZNALEZIENIU PRACY/ZAŁOŻENIU WŁASNEGO CENTRUM LUB DLA NAJLEPSZYCH ABSOLWENTÓW OFERUJEMY PRACĘ U NAS

W naszej szkole możesz ukończyć kurs DiveMastera, uczący zarządzania grupami i uprawniający do oprowadzania grup, kurs Asystenta Instruktora (Assistant Instructor) oraz renomowany kurs SDI/TDI Instructor, czyli kurs na profesjonalnego Instruktora Nurkowania.

Ukończenie kursu na instruktora w naszej szkole daje gwarancję zawodowego sukcesu. Absolwent kończy szkolenie nie tylko wyposażony w doskonałe umiejętności, kompetencje i wiedzę, ale otrzymuje również solidną pomoc z naszej strony. Wspieramy kursantów w znalezieniu pracy lub założeniu własnego centrum nurkowania, a dla najlepszych studentów mamy pracę w naszej szkole!

Instruktor nurkowania Gdynia – zapraszamy na kurs

Jeśli więc interesuje Cię praca jako instruktor nurkowania w Gdańsku, Gdyni i całym Trójmieście, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat prowadzonych kursów? Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź osobiście siedzibę naszej firmy w Gdańsku.