Bądź najlepszy w tym co robisz! Nurkuj zawodowo!

Kurs instruktora nurkowania w Gdańsku

Jesteś zainteresowany kursem instruktora nurkowania w Gdańsku? Dobrze trafiłeś! W Ośmiornicy oferujemy aż dwa pakiety w tym zakresie – instruktorski i mistrzowski. Dzięki temu dopasujesz je do swoich potrzeb i skutecznie nauczysz się zaawansowanej sztuki przekazywania wiedzy innym. Zgłoś się do nas, jeśli zależy Ci na zajęciach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów, a także:

  • elastycznych terminach zajęć,
  • indywidualnie prowadzonych zajęciach,
  • długich nurkowaniach,
  • rzetelnie przekazywanej wiedzy,
  • profesjonalnym podejściu.

Podczas wszystkich zajęć ogromną wagę przywiązujemy też do bezpieczeństwa naszych kursantów. Wszak to my jesteśmy pośrednio odpowiedzialni za jakość przeprowadzanych przez nich w przyszłości szkoleń. Chcemy więc, by wszyscy nasi podopieczni kończyli kurs instruktora nurkowania z pewnością, że są doskonale przygotowani do szkolenia, a także pewni swojej wiedzy i umiejętności. Indywidualne podejście oraz zajęcia prowadzone 1:1 z instruktorem pozwalają nam efektywnie przekazać wszystkie informacje i doświadczenie, a przy tym skupić się wyłącznie na Tobie.

Kogo zapraszamy na kursy instruktorskie nurkowania?

Do uczestnictwa w kursach instruktorskich nurkowania zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby łączyć swoją przyszłość z tym wspaniałym zawodem. Nasze szkolenia przeznaczone są zarówno dla osób, które mają już doświadczenie z odkrywaniem podwodnych głębin, jak i zupełnie początkujących, które chcą przebyć z nami całą drogę. Jedynym wymogiem, jakie Ci stawiamy, jest posiadanie pasji!

Zarażać innych zainteresowaniem do tego niezwykłego sportu mogą bowiem jedynie osoby, które same są nim zafascynowane. Resztę pozostaw nam. Naszą misją i największą ambicją jest szkolenie instruktorów nurkowania, którzy będą profesjonalistami, więc możesz być pewien, że gdy otrzymasz od nas certyfikat, będziesz umiał wszystko, co powinieneś. Dzięki temu, gdy już znajdziesz swoich własnych kursantów, będziesz czerpał ogromną satysfakcję ze swojej pracy, a oni – z prowadzonych przez Ciebie zajęć.

Kurs instruktora nurkowania

Jak działamy podczas kursów na instruktorów nurkowania?

Jak wspomnieliśmy, każdy nasz kurs instruktora nurkowania w Gdyni i Gdańsku przebiega indywidualnie. Nie jesteśmy zwolennikami kursów grupowych, ponieważ nie zapewniają one wystarczającej dla nas efektywności. Tylko podczas indywidualnych zajęć instruktor może całą swoją uwagę poświęcić Tobie. Dzięki temu w trakcie szkolenia wychwyci on i skoryguje każdy, nawet najmniejszy błąd, co da Ci pewność najlepszego przygotowania do zawodu.

Co również istotne – do naszych kursów podchodzimy dwutorowo. Z jednej strony zależy nam, by jak najlepiej przygotować Cię do przyszłej pracy, z drugiej zaś pragniemy jeszcze bardziej rozbudzić w Tobie pasję do nurkowania. Do wszystkich zajęć podchodzimy więc z pełnym zaangażowaniem i nie dążymy do tego, by ukończyć szkolenie jak najszybciej – poświęcimy Ci dokładnie tyle czasu, ile będziesz potrzebował. Dbając o Twoją wygodę i czas, szkolenie na instruktora nurkowania możesz rozpocząć też w formie internetowej – otrzymasz od nas dostęp do teoretycznego kursu nurkowania online zawierającego całą potrzebną Ci wiedzę.

kurs instruktora nurkowania Gdynia i Gdańsk

Czy łatwo jest zostać instruktorem nurkowania w Gdańsku?

Znaleźć szkołę, która przeprowadza takie szkolenia, nie jest trudno, co oznacza, że niemal każdy – przy mniejszym lub większym wysiłku – może w przyszłości samodzielnie prowadzić zajęcia pod wodą. Zostanie DOBRYM instruktorem nurkowania w Gdańsku to jednak znacznie inna bajka, która z nami jest jak najbardziej możliwa. W Ośmiornicy zadbamy o realne warunki, sprawdzimy Cię w wielu trudnych sytuacjach i przygotujemy do nawet najmniej spodziewanych scenariuszy. Dzięki temu będziesz gotowy i wyposażony na wszystko, co może przynieść Ci codzienna praca w tym zawodzie.

Co więcej, nasze kursy instruktorskie nurkowania realizujemy w Bałtyku, a nie na basenach, które nie oddają rzeczywistych warunków szkoleniowych. Dzięki temu oswoisz się z wymagającymi akwenami wodnymi, w których występują silne prądy, duże fale i niska widoczność, a jednocześnie zapoznasz się z ciekawymi wrakami, które leżą na ich dnie. Na czas szkolenia natomiast – jeśli nie posiadasz własnego – otrzymasz od nas nowoczesny sprzęt i wszelkie niezbędne narzędzia przeznaczone do profesjonalnego nurkowania. Zapoznaj się ze szczegółami dostępnych pakietów dla przyszłych instruktorów nurkowania i realizuj z nami swoje marzenia!>