Spróbuj nurkowania pod opieką instruktora!

Pierwsza lekcja nurkowania 

Od jakiegoś czasu myślisz nad nauką nurkowania, ale nie jesteś pewien, czy to sport dla Ciebie? Chcesz przełamać swój lęk przed wejściem pod wodę? A może marzy Ci się przeżycie ciekawej przygody i spędzenie czasu w inny niż zazwyczaj sposób?
Niezależnie od powodu, dla którego jesteś na naszej stronie, znalazłeś się w dobrym miejscu. Pierwsza lekcja nurkowania to fantastyczny wybór dla wszystkich osób, które nie chcą od razu przystępować do całego, kilkudniowego szkolenia. Podczas takich zajęć zapoznasz się z używanym przez nas sprzętem i zanurzysz się pierwszy raz pod wodę pod czujnym okiem instruktora.

Voucher na pierwszą lekcję nurkowania w naszej szkole jest też doskonałym pomysłem na nietuzinkowy prezent dla bliskiej Ci osoby, który bez wątpienia zapewni jej mnóstwo emocji i zabawy. Wyjątkowe przeżycia i nowe doświadczenia, które pozostają na długo w pamięci, mają zawsze znacznie większą wartość niż nawet bardzo drogie rzeczy. Mogą też być zalążkiem zupełnie nowej pasji czy też regularnego sposobu spędzania wolnego czasu!

Jak zacząć nurkować?

Odpowiedź na pytanie, jak zacząć nurkować, jest bardzo prosta. Wystarczy skontaktować się z naszą szkołą i zapisać na lekcję nurkowania z instruktorem! Wszystkie zajęcia przeprowadzamy indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że osoba prowadząca je skupi całą swoją uwagę wyłącznie na Tobie. Na czas trwania szkolenia udostępnimy Ci też niezbędny sprzęt, który sprawi, że będzie Ci ciepło, wygodnie i bezpiecznie. W zależności od Twoich chęci i możliwości pod wodą spróbujesz wykonać kilka podstawowych zadań, dzięki którym jeszcze dokładniej dowiesz się, na czym polega nurkowanie.

Wspólnie z instruktorem zwiedzisz fascynujący podwodny świat i zobaczysz, jak wiele ma on do zaoferowania. Pod wodą często towarzyszą nam rozmaite żyjątka, takie jak kraby, krewetki, ryby czy meduzy. Stworzenia te są niezwykłą atrakcją dla wszystkich uczestników lekcji nurkowania i sprawiają, że czas spędzony w morzu czy jeziorze staje się jeszcze atrakcyjniejszy. Co istotne, terminy zajęć nurkowych w naszej szkole zawsze ustalamy indywidualnie i dostosowujemy do możliwości kursantów. Dzięki temu masz pewność, że bez trudu znajdziesz czas na odkrywanie podwodnego świata!

Czego nauczysz się podczas lekcji nurkowania w naszej szkole?

Podczas pierwszej lekcji nurkowania w naszej szkole dowiesz się przede wszystkim, jak poprawnie oddychać i poruszać się pod wodą. Nauczysz się podstawowej obsługi sprzętu oraz poznasz uniwersalne nurkowe znaki, które umożliwiają nam porozumiewanie się pod powierzchnią. Jeśli po takim spotkaniu uznasz, że jest to sport dla Ciebie, będziesz mógł od razu zapisać się na podstawowy kurs nurkowania. Co istotne, spróbować podwodnej przygody możesz na dwa sposoby:

  1. W morzu – na półwyspie helskim na wrakach (Dwa długie nurkowania w tym jedno z łódki na wraku) - 1750 PLN* 
  2. W jeziorze (jedno długie nurkowanie z brzegu) - 750 PLN* 

Obie propozycje zapewnią Ci mnóstwo ciekawych wrażeń i emocji, a także pozwolą nauczyć się czegoś zupełnie nowego oraz nietypowego. Co więcej, każdemu z uczestników wysyłamy po zajęciach paczkę pamiątkowych zdjęć i nagrań. Pochwal się nimi znajomym i podziel swoją nową zajawką. Jesteśmy pewni, że po pierwszym zanurzeniu będziesz chciał jak najszybciej wrócić pod wodę i odkryć znacznie więcej! 

*Cena za osobę, druga osoba w tym samym terminie - 50% ceny!

>