Szkolenia dla nurków Gdańsk

Szkolenia i kursy nurkowania Gdańsk

Chcesz spróbować? Nauczyć się? A może iść głębiej i być najlepszym?
Tutaj znajdziesz to czego szukasz!

Szkolenia dla nurków Gdańsk

Nigdy nie schodziłeś pod wodę, a marzysz o tym, by zobaczyć, jak wygląda życie na dnie? Zdobądź uprawnienia i rozpocznij fascynującą przygodę. Jeśli interesuje Cię profesjonalny i efektywny kurs nurkowania Gdańsk za sprawą naszej szkoły stwarza możliwość uczestnictwa w zajęciach pełnych pasji, które nauczą Cię wszystkiego, by bezpiecznie i z przyjemnością eksplorować dna jezior i mórz.

Kurs nurkowania Gdynia

Jeżeli chcesz rozpocząć kurs nurkowania, a Gdynia, Gdańsk lub Słupsk są miejscami Twojego zamieszkania, zapisz się na nasze zajęcia. Ćwiczenia praktyczne przeprowadzamy na dnie Bałtyku, gdzie można podziwiać wiele zapierających dech w piersiach wraków, które jednocześnie stanowią swoiste przeszkody treningowe. Pozwalają one na naukę i doskonalenie szczegółowych manewrów, zwrotnych skrętów itp. Dzięki temu nie tylko płynnie przyswoisz zasady pływania pod wodą, ale też rozbudzisz swoją pasję eksplorowania tego, czego nie da się dostrzec z powierzchni.

Zapisz się na szkolenia dla nurków Gdańsk to miejsce, gdzie prowadzimy większość zajęć teoretycznych. Możesz też przystąpić do nauki w trybie online

Szkolenia dla nurków na każdym poziomie

Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Prowadzimy kursy nurkowania w Gdańsku od zera, przeznaczone dla osób początkujących. Zapraszamy także do skorzystania ze szkoleń dla nurków z różnym poziomem doświadczenia, chcących zwiększyć swoje uprawnienia i nauczyć się pływania na głębszych wodach lub innym stylem. Przewidujemy następujące kursy:

- podstawowy;

- zaawansowany;

- Rescue Diver;

- metodą Sidemount;

- nurkowania technicznego;

- dla osób chcących pracować jako instruktorzy.

Proponujemy także profesjonalne przeszkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Dostarczy ono niezbędną wiedzę i umiejętności pozwalające uratować życie w sytuacji jego zagrożenia, ale także zwiększy pewność siebie uczestnika i pomoże zachować tzw. zimną krew i racjonalne działanie.

Prowadzimy zajęcia przez cały rok, w sezonie jesienno-zimowym organizujemy kurs podstawowy OWD + Specjalizację Suchy Skafander. Oferujemy nurkowanie w weekendy, a także w dni powszednie. Jesteśmy elastyczni. Jeśli nie pasuje Wam podany na stronie termin, zapraszamy do kontaktu, a z pewnością dostosujemy się do oczekiwań.

 Jakie warunki zapewnimy?

Bez względu na to, czy przystępujesz do kursu przybliżającego nurkowanie w stopniu podstawowym, zaawansowanym lub na poziomie instruktorskim, otrzymasz indywidualny tryb nauki. Nie pracujemy w grupach, bo uważamy, że takie zajęcia zaniżają efektywność. Nam zależy, żebyś w możliwie maksymalnym stopniu zgłębił to, co chcemy Ci przekazać. Nasz specjalista poświęci zatem całą swoją uwagę wyłącznie Tobie. Dzięki temu jest w stanie zauważyć wszystkie niedociągnięcia i będzie w stanie pomóc Ci w ich eliminacji.

Z naszych szkoleń dla nurków wyjdziesz z profesjonalnymi umiejętnościami. Nie przymykamy oka na popełniane błędy. Dzięki temu będziesz mógł czerpać prawdziwą przyjemność podczas pływania ze świadomością, że robisz to właściwie.

Zdobywanie praktycznych umiejętności ułatwia korzystanie z nowoczesnego, najlepszego sprzętu. Właśnie taki ekwipunek zapewnimy w trakcie treningów.

Jesteśmy upoważnieni do wydawania certyfikatów jednej z największych na świecie organizacji nurkowych TDI/SDI. Otrzymujące go osoby muszą wykazać się ponadprzeciętną znajomością obsługi sprzętu, nienagannym wykonywaniem ćwiczeń oraz radzeniem sobie w sytuacjach awaryjnych.

Na kogo stawiamy?

Nasz kurs nurkowania prowadzimy w Gdańsku, ale zapraszamy również mieszkańców Gdyni, Słupska i innych miejscowości Trójmiasta. Oferujemy pomoc każdemu, kto pragnie rozpocząć szkolenie dla nurków i cieszyć się eksploracją wodnych głębin. Jesteśmy pasjonatami, dlatego nie ukrywamy, że najbardziej zależy nam na podopiecznych, którzy tak jak my, myślą o nurkowaniu na poważnie.