Kursy nurkowania

Kursy nurkowania w Gdyni, Gdańsku i Sopocie

UWAGA! NADZWYCZAJNA ZNIŻKA – OWD + NITROX 18-21.06 -ZAPYTAJ O CENĘ!

Chcesz przeżyć wspaniała przygodę? Chcesz zanurzyć się i zejść pod wodę ze sprzętem do nurkowania? Najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem będzie rozpoczęcie przygody z tym wspaniałym sportem razem z instruktorami nurkowania naszej szkoły nurkowej. Jeśli już nurkowałeś i chcesz podwyższać swoje umiejętności to czekamy również na Ciebie.

Zapraszamy Was do zapisów na kursy nurkowania o różnym stopniu zaawansowania. Oferujemy szkolenia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników tego sportu. Nasi instruktorzy nurkowania nie wyobrażają sobie życia bez nurkowania, dlatego z wielką przyjemnością dzielą się z innymi wiedzą oraz doświadczeniem.

W naszej ofercie kursów nurkowania znajdziecie kurs podstawowy, kursy zaawansowane, kurs Rescue Diver, kurs nurkowania techniką Sidemount, kursy nurkowania technicznego oraz kurs instruktora nurkowego. Proponujemy także Intro Nurkowe, czyli bezpieczne nurkowanie z instruktorem na płytkiej wodzie. Organizujemy też emocjonujące wyjazdy nurkowe w różne rejony świata.

Nasza szkoła znajduje się w Gdańsku i tutaj najczęściej odbywają się zajęcia. Z nami uda się osiągnąć wszystkie zamierzone cele związane z nurkowaniem. Nauczysz się obsługi sprzętu do nurkowania, bezpiecznego schodzenia na duże głębokości i eksplorowania wraków lub jaskiń.

NAJBLIŻSZE KURSY NURKOWANIA W OŚMIORNICY!
Sprawdź aktualności na naszym Facebooku! 

Jeśli danego kursu nie ma w aktualnościach
bądź jego termin Ci nie odpowiada
NAPISZ lub ZADZWOŃ do NAS
Dostosujemy się do CIEBIE 🙂

ZAPRASZAMY NA KURSY NURKOWANIA – JESIENIĄ I ZIMĄ!
Od Października oferujemy kurs podstawowy OWD + Specjalizacje Suchy Skafander (zapewniający ciepło nawet wodzie o temp 1-2 st) w promocyjnej cenie
Szkolenie zimą to – mniejsze grupy, czystsza woda i wbrew pozorom – LEPSZA TERMIKA!
Dwa kursy dzięki którym rozpoczniesz swą przygodę przed nowym sezonem letnim i nabierzesz wymaganego doświadczenia by w pełni cieszyć się nowym HOBBY!
ZAPYTAJ O CENĘ

I.
TERMINY NA PODSTAWOWE KURSY NURKOWANIA – OWD
Wraz z rozpoczęciem sezonu zaczynamy kursy podstawowe w polskich wodach – zobacz jak pieknie jest w Polsce pod wodą!

Podstawowe kursy nurkowania OWD
Najlepszy stosunek ceny do ilości nurkowań w całym Trójmieście!

TERMINY NA 2018

31.05 – 03.06  – BOŻE CIAŁO Z NURKOWANIEM
Pierwszy kurs w tym sezonie w mokrych skafandrach – kurs krótszy i niższa cena
Środa wieczorem wykłady + 4 pełne dni po 2 nurkowania dziennie (niedziela 1 nurkowanie) – SUPER CENA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH – OD 900 PLN! 

TERMINY NA CZERWIEC

9-10.06 + 16-17.06 – kurs weekendowy (piątek wieczorem wykłady + dwa pełne weekendy po 1-2 nurkowania dziennie razem 7 nurkowań)

11-17.06 –  (poniedziałek wieczorem wykłady + wt-pt wieczorem po 1 nurkowaniu + pełen weekend po 1-2 nurkowania dziennie razem –
7 nurkowań)

14-17.06 – (poniedziałek wieczorem wykłady + czwartek i piątek pełne dni po 2 nurkowania dziennie +  pełen weekend po 1-2 nurkowania dziennie razem 7 nurkowań)

18-21.06 – (poniedziałek-czwartek rano wykłady + po 2 nurkowania dziennie – razem 8 nurkowań) KURS OWD + GRATIS NITROX  – OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!

25.06-01.07 -(poniedziałek wieczorem wykłady + wt-pt wieczorem po 1 nurkowaniu + pełen weekend po 1-2 nurkowania dziennie razem –
7 nurkowań)

28.06-01.07 –  (poniedziałek wieczorem wykłady + czwartek i piątek pełne dni po 2 nurkowania dziennie +  pełen weekend po 1-2 nurkowania dziennie razem 7 nurkowań

Więcej terminów wkrótce.  Jeśli powyższe terminy Ci nie pasują, zaproponuj nam swój własny – DOSTOSUJEMY SIĘ INDYWIDUALNIE!!!

Nasze kursy nurkowania dostosowujemy dla Was!
-> ZADZWOŃ <-
My dostosujemy się do Ciebie 🙂

II.
TERMINY NA KURSY NURKOWANIA W 2018 R.
SPECJALIZACJE SDI
KURSY TECHNICZNE TDI
Jesteśmy nad jeziorem lub zatoką w KAŻDY WEEKEND
Prowadzimy szkolenia na KAŻDY POZIOM NURKOWY!
Zadzwoń! – umówimy się na pasujący TOBIE termin 🙂

Prowadzimy zajęcia przez cały rok, w sezonie jesienno-zimowym organizujemy kurs podstawowy OWD + Specjalizację Suchy Skafander. Oferujemy nurkowanie w weekendy, a także w dni powszednie. Jesteśmy elastyczni. Jeśli nie pasuje Wam podany na stronie termin, zapraszamy do kontaktu, a z pewnością dostosujemy się do oczekiwań.

12829074_494905357378350_3220057384880079951_o

Szkoła nurkowa Ośmiornica zaprasza wszystkich, których zainteresuje jeden z oferowanych przez nas kursów nurkowania. Gdynia, Gdańsk i Sopot to miasta, gdzie aktywnie nauczamy nurkowania. Organizujemy też kursy pierwszej pomocy, przydatne nie tylko podczas nurkowania, ale i na co dzień.

nur5

Jesteśmy upoważnieni do wydawania certyfikatów jednej z największych na świecie organizacji nurkowych TDI/SDI. Otrzymujące go osoby muszą wykazać się ponadprzeciętną znajomością obsługi sprzętu, nienagannym wykonywaniem ćwiczeń oraz radzeniem sobie w sytuacjach awaryjnych.

Wszystkie kursy przeprowadzamy w bezpiecznych i komfortowych warunkach, pod okiem doświadczonych instruktorów nurkowania. Nasi kursanci otrzymują porady oraz informacje niezbędne, aby szybko opanować daną technikę i doskonale radzić sobie w wodzie. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług. Tak właśnie działa nasza szkoła nurkowania Ośmiornica.

Organizujemy również kurs nurkowania zaawansowanego.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i wiele zniżek, dzięki którym kursy stają się naprawdę tanie. Z reguły zajęcia składają się z wykładów oraz z praktyki. Szkolenie podstawowe kończy się otrzymaniem licencji ważnej na całym świecie. Dzięki niej można nurkować aż do 18 metrów w każdej wodzie. Zapraszamy do nas wszystkie osoby, które pragną dowiedzieć się, czym jest prawdziwe nurkowanie Gdynia i Gdańsk oferują dostęp do wielu zbiorników wodnych, gdzie nasi kursanci mogą postawić swoje pierwsze kroki w tym sporcie, zanim wyruszą na głębsze wody.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi opisami wszystkich dostępnych w szkole kursów i przejrzeniem cenników. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z prowadzonymi zajęciami oraz wymaganiami, jeśli takie się pojawiają. Zapraszamy na prowadzony przez najlepszych kurs nurka Gdańsk jest miastem, w którym można nas znaleźć.

Kursy Nurkowania Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto i całe województwo pomorskie!