Kursy nurkowania w Gdyni i Gdańsku

Szkoła nurkowania

Nasze kursy nurkowania przeznaczone są dla wszystkich osób, które pragną poczuć, jak to jest zejść pod wodę ze sprzętem na plecach i przeżyć prawdziwą przygodę. Oferujemy szkolenia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników tego sportu. W naszej ekipie pracują doświadczeni instruktorzy, którzy nie wyobrażają sobie życia bez nurkowania, dlatego postanowili dzielić się z innymi wiedzą oraz doświadczeniem. Jeśli chodzi o szkolenia dla nurków Gdańsk to miasto, gdzie mieści się szkoła.

W naszej ofercie znajduje się kurs podstawowy, kursy zaawansowane, kurs Rescue Diver, kurs Sidemount, kursy nurkowania technicznego oraz kurs instruktora nurkowego. Proponujemy także Intro Nurkowe, czyli bezpieczne nurkowanie z instruktorem na płytkiej wodzie. Organizujemy też emocjonujące wyjazdy nurkowe w różne rejony świata. Naszą szkołę powinien odwiedzić każdy, kogo interesuje nauka nurkowania Gdańsk jest miejscem, gdzie odbywają się zajęcia. Z nami uda się osiągnąć wszystkie zamierzone cele związane z nurkowaniem – nauczysz się obsługi sprzętu, bezpiecznego schodzenia na duże głębokości czy eksplorowania wraków lub jaskiń. Jeśli chodzi o kursy nurkowania Gdańsk jest miastem, w którym jesteśmy liderem wśród szkół. Wydaliśmy już mnóstwo certyfikatów, a z naszych szkoleń co roku korzysta coraz więcej osób polecających nasze usługi.

NAJBLIŻSZE KURSY NURKOWANIA W OŚMIORNICY!
Sprawdź aktualności na naszym Facebooku! 

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA TERMIN 17.01-21.01 

Jeśli danego kursu nie ma w aktualnościach
bądź jego termin Ci nie odpowiada
NAPISZ lub ZADZWOŃ do NAS
Dostosujemy się do CIEBIE 🙂

ZAPRASZAMY NA KURSY NURKOWANIA – JESIENIĄ I ZIMĄ!
Od Października oferujemy kurs podstawowy OWD + Specjalizacje Suchy Skafander (zapewniający ciepło nawet wodzie o temp 1-2 st) w promocyjnej cenie
Szkolenie zimą to – mniejsze grupy, czystsza woda i wbrew pozorom – LEPSZA TERMIKA!
Dwa kursy dzięki którym rozpoczniesz swą przygodę przed nowym sezonem letnim i nabierzesz wymaganego doświadczenia by w pełni cieszyć się nowym HOBBY!
ZAPYTAJ O CENĘ

I.
TERMINY NA PODSTAWOWE KURSY NURKOWANIA – OWD
Wraz z rozpoczęciem sezonu zaczynamy kursy podstawowe w polskich wodach – zobacz jak pieknie jest w Polsce pod wodą!

Podstawowe kursy nurkowania OWD

OSTATNIE MIEJSCA NA TERMIN  17-21.01
KURS PODSTAWOWY OWD + KURS NA SUCHY SKAFANDER GRATIS!!!
1400 zł zamiast 1800 zł –  ZA 8 NURKOWAŃ Z SPRZĘTEM NA CZAS KURSU I DWOMA CERTYFIKATAMI W CENIE
Najlepszy stosunek ceny do ilości nurkowań w całym Trójmieście!

TERMINY NA ZIMĘ 2018

Terminy Styczniowe

17-21.01  – Dni powszednie + Weekend

20-21.01 + 27-28.01 – Dwa Weekendy

Terminy na Luty

01-04.02 – Dni powszednie + Weekend

10-11.02 + 17-18.02 – Dwa Weekendy 

Więcej terminów wkrótce.  Jeśli powyższe terminy Ci nie pasują, zaproponuj nam swój własny – DOSTOSUJEMY SIĘ INDYWIDUALNIE!!!

Nasze kursy nurkowania dostosowujemy dla Was!
-> ZADZWOŃ <-
My dostosujemy się do Ciebie 🙂

II.
TERMINY NA KURSY NURKOWANIA W 2018 R.
SPECJALIZACJE SDI
KURSY TECHNICZNE TDI
Jesteśmy nad jeziorem lub zatoką w KAŻDY WEEKEND
Prowadzimy szkolenia na KAŻDY POZIOM NURKOWY!
Zadzwoń! – umówimy się na pasujący TOBIE termin 🙂

Jeżeli kogoś interesuje rekreacyjne lub techniczne nurkowanie Gdańsk jest miejscem, gdzie można nas spotkać i zapisać się na kursy. Prowadzimy zajęcia przez cały rok, w sezonie jesienno-zimowym organizujemy kurs podstawowy OWD + Specjalizację Suchy Skafander. Oferujemy nurkowanie w weekendy, a także w dni powszednie. Jeśli nie pasuje Państwu podany na stronie termin, zapraszamy do kontaktu, a z pewnością dostosujemy się do oczekiwań, pod tym względem jesteśmy elastyczni.

12829074_494905357378350_3220057384880079951_o

Prowadzimy także w pełni profesjonalne kursy nurka Gdynia jest miejscem, w którym nasza szkoła jest równie popularna. Wszystkie osoby pragnące zmienić swoje hobby w zawód, mogą skorzystać z kursu instruktora nurkowania. Po jego ukończeniu można myśleć o rozpoczęciu pracy jako nurek nawet w naszej szkole! Zapraszamy więc do nas wszystkich, których zainteresuje taki kurs nurkowania Gdynia, Gdańsk czy Sopot to miasta, gdzie aktywnie nauczamy tej dyscypliny sportu. Organizujemy też szkolenie z pierwszej pomocy, przydatne nie tylko podczas nurkowania, ale i na co dzień.

nur5

Jesteśmy upoważnieni do wydawania certyfikatów jednej z największych na świecie organizacji nurkowych TDI/SDI. Otrzymujące go osoby muszą wykazać się ponadprzeciętną znajomością obsługi sprzętu, nienagannym wykonywaniem ćwiczeń oraz radzeniem sobie w sytuacjach awaryjnych. Wszystkie kursy przeprowadzamy w bezpiecznych i komfortowych warunkach, pod okiem doświadczonych instruktorów. Nasi kursanci otrzymują porady oraz informacje niezbędne, aby szybko opanować daną technikę i doskonale radzić sobie w wodzie. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług. Tak właśnie działa nasza szkoła nurkowania Gdańsk jest miastem, gdzie zyskaliśmy już wielu zadowolonych klientów, którzy wracają do nas na kolejne kursy. Prowadzimy je w taki sposób, aby były zarówno nauką, jak i świetną zabawą.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i wiele zniżek, dzięki którym kursy stają się naprawdę tanie. Z reguły zajęcia składają się z wykładów oraz z praktyki. Szkolenie podstawowe kończy się otrzymaniem licencji ważnej na całym świecie. Dzięki niej można nurkować aż do 18 metrów w każdej wodzie. Zapraszamy do nas wszystkie osoby, które pragną dowiedzieć się, czym jest prawdziwe nurkowanie Gdynia i Gdańsk oferują dostęp do wielu zbiorników wodnych, gdzie nasi kursanci mogą postawić swoje pierwsze kroki w tym sporcie, zanim wyruszą na głębsze wody.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi opisami wszystkich dostępnych w szkole kursów i przejrzeniem cenników. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z prowadzonymi zajęciami oraz wymaganiami, jeśli takie się pojawiają. Zapraszamy na prowadzony przez najlepszych kurs nurka Gdańsk jest miastem, w którym można nas znaleźć.

Kursy Nurkowania Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto i całe województwo pomorskie!