Kurs Rescue Diver

Kurs Rescue Diver w Gdańsku

Kurs Rescue Diver skierowany jest do osób posiadających już większe lub mniejsze doświadczenie w nurkowaniu i pragnących przenieść je o poziom wyżej – nauczyć się radzenia sobie w sytuacjach nieprzewidywalnych czy takich, gdzie może wystąpić zagrożenie życia. Polecamy go wszystkim osobom, które myślą o profesjonalnej karierze instruktora lub przewodnika. Aby móc przystąpić do kursu, należy odbyć co najmniej 40 nurkowań, a także zaliczyć Kurs Pierwszej Pomocy.

Jeżeli chodzi o kurs Rescue Diver Gdańsk jest miejscem, w którym organizujemy wszystkie nasze szkolenia. Po ukończeniu kursu uczestnicy będą umieli znacznie lepiej oceniać sytuacje występujące w wodzie oraz pomagać mniej wprawnym nurkom znajdującym się pod wpływem silnego stresu. Nauczą się także zapobiegania niebezpiecznym sytuacjom, zanim zdążą się one pojawić.

KURS NUREK RATOWNIK – KURS RESCUE DIVER

Jest to pierwszy krok do kariery zawodowej.
Wiedza i umiejętności zdobyte na kursie są wymagane do szkoleń Przewodnika Nurkowego, Instruktora Asystującego oraz Instruktora Nurkowania
Wymagania wstępne:
-40 nurkowań lub Kurs AOWD
Kurs Pierwszej Pomocy – który możesz odbyć u nas w pakiecie!

Na Kursie Rescue Diver nauczysz się:
– Podstaw ratownictwa wodnego
– Radzenia sobie z nurkiem w stresie
– Wyciągania z wody nieprzytomnego nurka
– Podawania powietrza w wielu sytuacjach
– Holowania pod i nad wodą
ZAPRASZAMY NA KURS RESCUE DIVER


Kurs Rescue Diver przeprowadzamy w pakiecie wraz z:
– Kursem Pierwszej Pomocy
– Obsługi Automatycznych Defibrylatorów Zewnętrznych
– Podawania Tlenu Medycznego w sytuacjach nurkowych

PAKIET KURS RESCUE DIVER, CPR, O2 I AED
JEDYNY TAKI! TYLKO ZA 1000ZŁ!!!
(cena zawiera 5 nurkowań oraz sprzęt na wypożyczenie.
do ceny należy doliczyć 2 certyfikaty oraz 2 wypłynięcia łódką)

  

Szkolenie daje nie tylko umiejętności szybkiego reagowania, ale uczy przy okazji odpowiedniego podejścia psychologicznego i radzenia sobie z nieprzewidywalnym zachowaniem innych osób biorących udział w zdarzeniu. Kursanci zyskają także dużo większą świadomość własnych możliwości i ograniczeń, co umożliwi podejmowanie trafnych i odpowiedzialnych decyzji w krótkim czasie. Uczestnicy kursu Rescue Diver zapoznają się ze sprzętem do ratownictwa oraz nauczą się go obsługiwać. Nauka odbywa się poprzez symulowanie prawdziwych zagrożeń w bardzo realistyczny sposób.

Szkolenie warto także odbyć, jeśli nie planujesz pracować jako ratownik, a chcesz jedynie nabyć umiejętności, dzięki którym będziesz w stanie lepiej zadbać o grupę znajomych czy bliskich, z którymi planujesz wspólne nurkowanie rekreacyjne. W przypadku gdy niezbędne okaże się przeprowadzenie akcji ratowniczej, osoba po odbytym kursie Rescue Diver będzie w stanie nią zarządzać w sposób skuteczny i sprawny.

KURS PIERWSZEJ POMOCY, REANIMACJI, UŻYWANIA DEFIBRYLATORA
CPR, BLS, O2 oraz AED

Przekazywanie zdobytych umiejętności i wiedzy kursantom to nasza największa pasja. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu lub wykupienia całego pakietu Rescue Diver, CPR, O2 i AED w bardzo atrakcyjnej cenie.

Warto poznać tajniki pierwszej pomocy, bowiem kiedyś ktoś znaszej rodziny może jej potrzebować.
Dzięki tej wiedzy, będziesz czuł się bezpiecznie i poradzisz sobie w każdej sytuacji zagrożenia
Pamiętaj, że warto się szkolić z pierwszej pomocy. Bowiem to TY kiedyś może będziesz jej potrzebował.  Zaproś więc rodzinę i znajomych i przyjdźcie na kurs pierwszej pomocy w zniżkowej cenie!

Zwiększaj bezpieczeństwo – idź na kurs Rescue Diver!