Nurkuj głębiej i dalej niż inni!

Kurs nurkowania technicznego Gdańsk

Kurs nurkowania technicznego Gdynia i Gdańsk

Dzięki naszej ofercie na kurs nurkowania technicznego Gdańsk oraz Gdynia kursanci otrzymują zaawansowane szkolenia na najwyższym poziomie, umożliwiające zdobycie międzynarodowych certyfikatów. Jesteśmy szkołą, która w pakietach szkoleniowych oferuje największą liczbę zajęć praktycznych, w dodatku prowadzonych całkowicie indywidualnie. 

Nurkowanie techniczne stanowi doskonałe rozszerzenie przygody z głębiami morskimi. Podczas szkoleń dbamy nie tylko o przekazywanie fachowej wiedzy na zajęciach indywidualnych, lecz także promujemy to, co w nurkowaniu najpiękniejsze – obcowanie z podwodnym światem. Dlatego częścią każdego szkolenia są nurkowania z łodzi do wraków zatopionych w Bałtyku. Każde szkolenie nurkowania technicznego to niesamowite przeżycie, na zawsze zapadające w pamięć.

Pakiet techniczny podstawowy (Sidemount + Deep + Advanced Nitrox)

Kurs nurkowania technicznego Gdańsk oraz Gdynia w ramach pakietu podstawowego gwarantuje łącznie aż 14 godzin nurkowań. W tym zapewniamy 8 nurkowań z łódki na Bałtyku. To największa liczba godzin nurkowych na rynku, dzięki czemu Ośmiornica umożliwia kursantom zdobycie bardzo dużego samodzielnego doświadczenia. Kurs nurkowania technicznego obejmuje lekcje bezpiecznego nurkowania do głębokości 40 m. W pakiecie są wyłącznie lekcje indywidualne, dotykające tematyki nurkowania technicznego z dekompresją. Każdemu kursantowi oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu Sidemount.

Pakiet techniczny rozszerzony (Tech SM + Deco Procedures + Ext. Range)

W pakiecie rozszerzonym na kurs nurkowania technicznego w Gdyni i Gdańsku, oferujemy kursantom 16 godzin intensywnej nauki na wodach Bałtyku. Kurs kończy się zdobyciem 3 certyfikatów, poświadczających umiejętność nurkowania do 55 metrów, nurkowanie dekompresyjne na powietrzu oraz obsługę butli dodatkowych typu stage do wynurzania się z gorącymi nitroksami. W ramach kursu uczestnicy odbędą także 10 nurkowań z łódki do wraków leżących w Bałtyku.

Pakiet techniczny Trimix (TDI TMX + TDI Advanced TMX)

Najbardziej zaawansowany pakiet na kurs nurkowania technicznego w Gdańsku i Gdyni przygotowuje do nurkowania na 60 m oraz 100 m. W ciągu 30 godzin spędzonych w wodzie, w tym 16 na wrakach Bałtyku, kursanci zdobędą umiejętność nurkowania na mieszaninach trimixowych oraz 2 międzynarodowe certyfikaty.