Nurkuj głębiej i dalej niż inni!

Kurs nurkowania technicznego – Gdańsk

Jeśli znalazłeś się na tej zakładce, to oznacza, że jesteś nurkiem ze sporym doświadczeniem, dla którego standardowe szkolenia OWD i AOWD to zdecydowanie za mało. Świetnie! Chętnie pomożemy Ci w rozwoju, dlatego zapraszamy już dziś na kurs nurkowania technicznego w Gdańsku. To zaawansowane szkolenie pozwoli Ci poznać zupełnie nowe techniki schodzenia pod wodę, a także umożliwi korzystanie z różnych mieszanek gazów.

Międzynarodowy certyfikat natomiast sprawi, że będziesz mógł korzystać z nowo nabytej wiedzy w każdym miejscu na świecie. Co jednak istotne, kurs nurkowania technicznego to dość wymagające szkolenie, dlatego zależy nam na tym, by było przeprowadzone w jak najlepszej formie. W związku z tym zapewniamy:

 • nowoczesny, bezpieczny sprzęt,
 • największą liczbę nurkowań w kursie na rynku,
 • najdłuższy ze wszystkich szkół czas spędzony pod wodą,
 • indywidualnie prowadzone zajęcia.

Ponadto terminy kursów nurkowania w Gdańsku dostosowujemy do Twoich możliwości, dzięki czemu bez trudu wciśniesz je pomiędzy swoje inne, codzienne plany. Dzięki indywidualnej formie zajęć masz również pewność, że instruktor będzie skupiony wyłącznie na Tobie, w związku z czym wyniesiesz z nich 1000% (tak, to nie pomyłka – tysiąc procent) wiedzy, co jest szczególnie ważne podczas nurkowania technicznego. 

Na czym polega nurkowanie techniczne?

Nurkowania techniczne w Gdańsku może stanowić doskonałe rozszerzenie Twojej dotychczasowej przygody z tym sportem. Dzięki temu będziesz mógł jeszcze bliżej, głębiej i dłużej obcować z podwodnym światem, zachwycając się wszystkimi jego atrakcjami. Dzięki kursowi nurkowania technicznego:

 • poznasz nowe mieszanki gazów i nauczysz się je wyliczać,
 • nauczysz się tworzyć plan nurkowania,
 • będziesz mógł schodzić na znacznie większe głębokości,
 • będziesz mógł spędzać więcej czasu pod wodą.

Co istotne, kursy nurkowania technicznego przeprowadzamy w Gdyni i Gdańsku – w morzu i jeziorze. Dzięki temu przyswoisz nowe umiejętności w realnych warunkach, które są znacznie trudniejsze niż ciepła, basenowa woda. Wierzymy, że tylko w takim przypadku nurek jest w stanie naprawdę nauczyć się odpowiednich działań oraz poznać sposób, w jaki sam reaguje na różnego rodzaju sytuacje awaryjne, nawet jeśli są one wyłącznie symulowane. Poniżej przedstawiamy przygotowane przez nas pakiety dot. nurkowania technicznego. Poznaj je i wybierz ten, który Ci najbardziej pasuje lub skontaktuj się z nami, abyśmy stworzyli dla Ciebie coś specjalnego!

Pakiet techniczny podstawowy (Sidemount + Deep + Advanced Nitrox)

W ramach podstawowego pakietu technicznego gwarantujemy 14 godzin spędzonych pod wodą, a w tym aż 8 nurkowań z łódki na Bałtyku. Jest to największa liczba godzin nurkowych na rynku, dzięki czemu zdobędziesz na tym szkoleniu bardzo duże doświadczenie. Kurs nurkowania technicznego obejmuje lekcje bezpiecznego schodzenia pod wodę do głębokości 40 m. W pakiecie są wyłącznie lekcje indywidualne, które poruszają tematykę nurkowania technicznego z dekompresją. Co istotne, każdemu kursantowi oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu Sidemount.

Pakiet techniczny rozszerzony (Tech SM + Deco Procedures + Ext. Range)

W pakiecie rozszerzonym na kurs nurkowania technicznego otrzymujesz aż16 godzin intensywnej nauki, która przeprowadzana jest wyłącznie na wodach Bałtyku. Szkolenie kończy się zdobyciem 3 certyfikatów poświadczających umiejętność:

 • nurkowania technicznego do 55 metrów, 

 • nurkowania dekompresyjnego na powietrzu,

 • obsługi butli dodatkowych typu stage do wynurzania się z gorącym nitroxem.

W ramach rozszerzonego pakietu technicznego odbędziesz także 10 nurkowań z łódki na wrakach, które leżą na dnie Bałtyku.

Pakiet techniczny Trimix (TDI TMX + TDI Advanced TMX)

Trimix to najbardziej zaawansowany pakiet na kurs nurkowania technicznego, który w pełni przygotuje Cię do nurkowania na 60 m oraz 100 m. W ciągu 30 godzin spędzonych w wodzie – w tym 16 na wrakach Bałtyku – zdobędziesz umiejętność nurkowania na mieszaninach trimixowych oraz 2 międzynarodowe certyfikaty. Nurkowanie techniczne jest znacznie bardziej wymagające niż rekreacyjne, dlatego stawiamy na najwyższą jakość szkoleń i indywidualną formę. Wierzymy, że tylko wówczas nauczysz się nurkować poprawnie, świadomie i bezpiecznie, dzięki czemu będziesz czerpał z czasu spędzonego pod wodą mnóstwo radości oraz satysfakcji.

>