Podstawowy kurs nurkowania OWD

Podstawowy Kurs Nurkowania OWD w wersji Letniej!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy specjalną ofertę kurs podstawowego OWD.

Jeśli nie chcesz skorzystać z naszej oferty PREMIUM zapewniającej szkolenie indywidualne w całorocznym skafandrze suchym mamy dla Ciebie tańsze i prostsze rozwiązanie.

Jest to szkolenie podstawowe OWD odbywające się w KAMERALNEJ grupie tj. nie przekraczającej 2 osób! Oznacza to bardzo wygodną naukę, bowiem w większości szkół kursy odbywają się w grupach 6-8 osobowych.

Szkolenie w wersji letniej oznacza, że odbywa się ono w skafandrach mokrych, popularnie nazywanych piankami. Gwarantują one komfort cieplny jedynie w miesiącach letnich i wtedy też organizujemy te szkolenie.  (Od końca maja do końca września) 

PS: MAMY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA LIPIEC!

Terminy :  

I. 06-07.07 + 13-14.07.  

II. 20-21.07 + 27-28.07  

Cena: 3500 PLN/os. 

Podstawowy kurs nurkowania OWD

Podstawowy kurs nurkowania OWD

Kurs Nurkowania OWD, dlaczego u nas?

Kurs ten w naszej szkole zawiera NAJWIĘKSZĄ ilość nurkowań i godzin treningowych, bo jest to, aż 7 zanurzeń, gdzie większość szkół robi ich tylko 4-5.  Co więcej każde jedno nurkowanie w naszej szkole trwa ponad godzinę czasu pod wodą, a branżowy standard to około 20-30 minut!

Co więcej całość szkolenia odbywa się w REALISTYCZNYCH WARUNKACH tj. nad jeziorem, a później z łódki na wrakach Bałtyku, a nie w basenie, jak ma to miejsca u naszej konkurencji.

Szkolenie w wodzie otwartej może wydawać się trudniejsze, ale prawda jest taka, że dodaje ono Tobie więcej umiejętności i przygotowuje do każdych warunków nurkowych, co sprawi, że po kursie będziesz czuć się pewnie i bezpiecznie!

Podstawowy kurs nurkowania OWD

Przed szkoleniem otrzymasz dostęp do naszej nowoczesnej platformy e-learningowej z kursem online, dzięki czemu teorię przerobisz wygodnie w domowym zaciszu, a na zajęciach zostanie nam więcej czasu na praktykę, która przecież jest najważniejsza!

Podczas szkolenia otrzymasz na jego czas najwyższej jakości sprzęt certyfikowany do dużo trudniejszych warunków niż te, w których będziesz nurkować podczas kursu co zapewnia Ci najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Po kursie natomiast otrzymasz nagrania ze szkolenia, które pomogą Ci poprawić swoje błędy, a po pozytywnym zaliczeniu egzaminacyjnego nurkowania z łódki na wrakach Bałtyku wydamy Ci międzynarodową i szeroko rozpoznawalną licencję OWD uprawniającą do nurkowania na 18m. 

Podstawowy kurs nurkowania OWD

Cena na rok 2024 wynosi 3500 PLN/osoba  i zawiera w sobie już wszystkie opłaty, nie musisz kupować żadnego sprzętu, ani dopłacać za materiały szkoleniowe czy licencje.

Co więcej otrzymujesz gwarancję, że szkolenie odbędzie się w KAMERALNYCH warunkach tj. grupa maksymalnie 2-osobowa oraz otrzymasz największa ilość nurkowań w wodzie otwartej, bo aż 7! 

PS: MAMY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA LIPIEC!

Terminy :  

I. 06-07.07 + 13-14.07.   

II. 20-21.07 + 27-28.07  

Cena: 3500 PLN/os. 

>