Kurs Podstawowy

 Kurs Nurkowania  – Open Water Diver

Chcesz przeżyć wspaniała przygodę? Chcesz zanurzyć się i zejść pod wodę ze sprzętem do nurkowania? Najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem będzie rozpoczęcie przygody z tym wspaniałym sportem razem z instruktorami nurkowania naszej szkoły nurkowej. Jeśli już nurkowałeś i chcesz podwyższać swoje umiejętności to czekamy również na Ciebie.Oferujemy Kurs Podstawowy OWD w 2 opcjach:
(Jeśli żadna opcja Ci nie odpowiada, umów się na bezpłatna konsultację z naszym instruktorem, by dopasować ofertę do Twoich potrzeb)

1.  Kurs Indywidualny Premium – 3 w 1 (OWD + Suchy Skafander + TDI Nitrox) :

  • W pełni indywidualne ustalony termin
  • Kurs podstawowy OWD w skafandrze suchym zwiększającym komfort i bezpieczeństwo
  • Największa ilość zejść pod wodę – 10 nurkowań
  • 4 nurkowania na wrakach Bałtyku z profesjonalnej łodzi nurkowej
  •  Trzy międzynarodowo rozpoznawalne certyfikaty
  • Najwyższej jakości nowoczesny sprzęt do nurkowania techniczno-rekracyjnego (nie musisz kupować żadnego sprzętu, całość otrzymujesz na wynajem na czas kurs)
  • Kliknij tutaj i sprawdź czym różni się  nowoczesny sprzęt w naszej szkole od tradycyjnego sprzętu w zwykle szkole nurkowania
 • Cena – Zadzwoń
   2.Kurs Indywidualny Ekonomiczy  (SDI OWD): 
  • Elastyczne dopasowanie indywidualnego  terminu
  • 6 nurkowań z czego 2 w morzu z łódki na wrakach Bałtyku
  • Jeden międzynarodowy certyfikat OWD
  • Najwyższej jakości nowoczesny sprzęt do nurkowania techniczno-rekracyjnego
   (nie musisz kupować żadnego sprzętu, całość otrzymujesz na wynajem na czas kurs)
  • Kliknij tutaj i sprawdź czym różni się  nowoczesny sprzęt w naszej szkole od tradycyjnego sprzętu w zwykle szkole nurkowania

6 powodów, dla których kurs indywidualny jest lepszy niż w grupowy. 🐙

1️⃣ Czas zajęć 
Nurkowania szkoleniowe trwają zazwyczaj ok. 60 min. Na kursie grupowym każdy uczestnik dostaje tylko ułamek tego czasu, na kursie indywidualnym natomiast całość jest poświęcona tylko Tobie
2️⃣ Więcej wiedzy i umiejętności. 👨‍🏫👨‍🎓
Dzięki większej ilości czasu jaka jest poświęcona Tobie, możesz nauczyć się znacznie więcej niż podczas zajęć grupowych. Gdy wykonamy materiał, a wciąż zostanie nam czasu pod wodą, nasz instruktor z przyjemnością pokaże Ci nad programowe umiejętności
3️⃣ Bezpieczeństwo 😇🙏
Podobnie jak w przypadku czasu zajęć, instruktor na zajęciach grupowych musi dzielić swoją uwagę na kilka osób. Na zajęciach indywidualnych dba w 100% tylko o Twoje bezpieczeństwo!
4️⃣ Terminy 📆📅
Na kursach grupowych, termin zazwyczaj ustalany jest odgórnie, co może powodować komplikacje. Na kursie indywidualnym natomiast dopasowujemy terminy w 100% pod Ciebie
5️⃣ Indywidualne potrzeby 👌💪
Każdy nurek ma różne potrzeby i różne problemy, zajęcia indywidualne to jedyny sposób, by skupić się konkretnie na tym z czym Ty masz problem i na tym co Ty chcesz osiągnąć w nurkowaniu.
6️⃣ Zabawa 🤩🥳
Gdy już przerobimy cały materiał i umiejętności ponadprogramowe jest duża szansa, że na zajęciach indywidualnych wciąż zostanie nam trochę czasu na przyjemności takie jak np. zwiedzanie wraku na którym ćwiczyliśmy

Zapraszamy Was do zapisów na kursy nurkowania o różnym stopniu zaawansowania. Oferujemy szkolenia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników tego sportu. Nasi instruktorzy nurkowania nie wyobrażają sobie życia bez nurkowania, dlatego z wielką przyjemnością dzielą się z innymi wiedzą oraz doświadczeniem.

W naszej ofercie kursów nurkowania znajdziecie kurs podstawowy, kursy zaawansowane, kurs Rescue Diver, kurs nurkowania techniką Sidemount, kursy nurkowania technicznego oraz kurs instruktora nurkowego. Proponujemy także Intro Nurkowe, czyli bezpieczne nurkowanie z instruktorem na płytkiej wodzie. Organizujemy też emocjonujące wyjazdy nurkowe w różne rejony świata.

Nasza szkoła znajduje się w Gdańsku i tutaj najczęściej odbywają się zajęcia. Z nami uda się osiągnąć wszystkie zamierzone cele związane z nurkowaniem. Nauczysz się obsługi sprzętu do nurkowania, bezpiecznego schodzenia na duże głębokości i eksplorowania wraków lub jaskiń.

Prowadzimy zajęcia przez cały rok, w sezonie jesienno-zimowym organizujemy kurs podstawowy OWD + Specjalizację Suchy Skafander. Oferujemy nurkowanie w weekendy, a także w dni powszednie. Jesteśmy elastyczni. Jeśli nie pasuje Wam podany na stronie termin, zapraszamy do kontaktu, a z pewnością dostosujemy się do oczekiwań.

Szkoła nurkowa Ośmiornica zaprasza wszystkich, których zainteresuje jeden z oferowanych przez nas kursów nurkowania. Gdynia, Gdańsk i Sopot to miasta, gdzie aktywnie nauczamy nurkowania. Organizujemy też kursy pierwszej pomocy, przydatne nie tylko podczas nurkowania, ale i na co dzień.

Jesteśmy upoważnieni do wydawania certyfikatów jednej z największych na świecie organizacji nurkowych TDI/SDI. Otrzymujące go osoby muszą wykazać się ponadprzeciętną znajomością obsługi sprzętu, nienagannym wykonywaniem ćwiczeń oraz radzeniem sobie w sytuacjach awaryjnych.

Wszystkie kursy przeprowadzamy w bezpiecznych i komfortowych warunkach, pod okiem doświadczonych instruktorów nurkowania. Nasi kursanci otrzymują porady oraz informacje niezbędne, aby szybko opanować daną technikę i doskonale radzić sobie w wodzie. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług. Tak właśnie działa nasza szkoła nurkowania Ośmiornica.
Organizujemy również kurs nurkowania zaawansowanego.

 ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS Aby otrzymać szczegółowe informacje

KURS NURKOWANIA U OŚMIORNICY TO:
– 
Nauka u pasjonatów nie tylko nurkowania, ale także nauczania!
– Różne rodzaje rabatów i płatności w ratach
– Zajęcia w pełni indywidualne (kurs na życzenie klienta jest możliwy w grupie max 2. dla par/grup zorganizowanych)
Największa ilość nurkowań w kursie OWD – aż 10, gdy inne szkoły proponują tylko 4!
– W cenie nurkowanie  na wrakach bałtyku!
 Jedyne w swoim rodzaju zdjęcia spod wody
– Wygodne terminy – To my dostosujemy się do CIEBIE!

Ktoś oferuje lepsze warunki?
Zadzwoń – Dogadamy się!

Podstawowy kurs trwa zazwyczaj 3-7 dni w zależności od ustalonych telimów
Plan dogadujemy wspólnie, by pasował on TOBIE 🙂 – Zadzwoń, by wszystko ustalić 🙂

TERMINY NA PODSTAWOWY KURS NURKOWANIA – OWD
Wraz z rozpoczęciem sezonu zaczynamy kursy podstawowe w polskich wodach
Zobacz jak pięknie jest w Polsce pod wodą!

 

Nasze kursy nurkowania dostosowujemy dla Was!
-> ZADZWOŃ <-
My dostosujemy się do Ciebie 🙂