Kurs Pierwszej Pomocy

Kursy pierwszej pomocy, reanimacji i używania defibrylatora

 

Warto poznać tajniki pierwszej pomocy. Może przydać się ona podczas nurkowania, ale czasami niezbędna może stać się w życiu codziennym.

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu lub wykupienia całego pakietu Rescue Diver, CPR, O2 i AED w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki tej wiedzy, będziesz czuł się bezpiecznie i poradzisz sobie w każdej sytuacji zagrożenia
Pamiętaj, że warto się szkolić z pierwszej pomocy. Bowiem to Ty kiedyś może będziesz jej potrzebował.  Zaproś więc rodzinę oraz znajomych i przyjdźcie na kurs pierwszej pomocy w zniżkowej cenie!

Oferujemy profesjonalne kursy pierwszej pomocy, pomocy tlenowej oraz obsługi defibrylatora CPR, O2 i AED. W naszej szkole fachowo nauczysz się, jak udzielać pierwszej pomocy, rozpoznawać oznaki najczęstszych urazów w życiu codziennym, a także jak im zapobiegać. Nauczymy Cię, jak prawidłowo i bezpiecznie opatrzyć poszkodowanego przed przyjazdem lekarza, a także jak wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową.

Na naszym kursie pomocy tlenowej dowiesz się, jak właściwie rozpoznać i skutecznie zareagować w przypadku wystąpienia urazów nurkowych. Pokażemy Ci, jak efektywnie stosować terapię tlenową do chwili przybycia służby medycznej albo do czasu ewakuowania osoby poszkodowanej do najbliższego punktu medycznego.

logo_359_7cc823 pierwsza-pomoc

Na szkoleniu z obsługi defibrylatora zaprezentujemy, w jaki sposób poprawnie używać automatycznego defibrylatora w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. Kurs przeznaczony jest dla każdego, ale przede wszystkim polecamy go osobom, które mają dostęp do publicznych defibrylatorów, pracując np. na lotniskach i dworcach, w centrach handlowych i muzeach itp.

Wszystkie kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli. Scenariusze i ćwiczenia są wykonywane z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i fantomów, a także bezpiecznych, profesjonalnych defibrylatorów szkoleniowych z komunikatami w języku polskim.

  • Pakiet kursów pierwszej pomocy CPR, O2, AED – jedynie 500 PLN*,
  • Kurs Rescue Diver wraz z pakietem kursów pierwszej pomocy – jedynie 1250 PLN*,
  • Oferta dla firm, szkół i organizacji – tylko 250 PLN za osobę, za kurs pierwszej pomocy (CPR,, AED,).

*- ceny nie zawierają opłaty za certyfikat 100 zł/szt.

Organizujemy zawansowane kursy instruktora nurkowania.

 

>