Odkryj Wraki

Odkryj wraki Bałtyku!

Ten program nurkowy dedykowany jest dla tych, którzy są gotowi na najwyższy poziom wrażeń i emocji.  Zawiera w sobie dwa nurkowania z łódki - szkoleniowe na płytkiej wodzie  i turystyczne na głębszej wodzie przy wraku Okrętu Wojennego.  Nurkowania odbywają się w warunkach w pełni indywidualnych w elastycznie dobranym terminie. 

Lokalizacja: Płw. Helski, Hel 
Głębokość nurkowania:  I nurkowanie: 1-2m,  II nurkowanie: 5-9m
Czas trwania:  6-7h z czego ok 2h pod wodą (2 razy po 1h)

Po zapisaniu się otrzymujesz dostęp do kursu online, gdzie poznasz wszystkie koniecznie do bezpiecznego nurkowania zagadnienia praktyczne i teoretyczne. 

Następnie umawiasz się na najlepiej pasujący Tobie i termin
(pełna elastyczność terminu ze względu na indywidualny charakter zajęć) 

Zajęcia zaczynają się omówieniem przerobionej przez Ciebie teorii i wyjaśnieniem niezrozumiałych kwestii. Potem przygotowujemy sprzęt, ubieramy się w skafandry i wchodzimy do wody na co najmniej godzinę czasu na pierwsze nurkowanie szkoleniowe 

Pod wodą wykonujemy podstawowe ćwiczenia, które poznasz na kursie online i które ponownie na żywo omówi Ci instruktor.  Po poprawnie wykonanych ćwiczeniach wyjdziemy z wody i udamy się kawałek dalej na przystań, gdzie łódka nurkowa zawiezie nas na drugą lokację - wrak O.R.P Wicher

Na drugim nurkowaniu nie będziesz już wykonywać żadnych ćwiczeń tylko całą godzinę skupisz się na zwiedzaniu wraku - szczątkach po niszczycielu O.R.P Wicher!
 Po nurkowaniu otrzymasz
pamiątkowe zdjęcia z sobą w roli głównej!

Spójrz na zdjęcia poniżej i zobacz co czeka Cię pod wodą!

>