Spróbowanie nurkowania pod opieką instruktora

Czym jest spróbowanie nurkowania pod opieką instruktora?

Jest to nic innego, jak pierwsza lekcja nurkowania, przeznaczona dla osób, które jeszcze nigdy z nurkowaniem nie miały do czynienia. Może się ono odbyć na kilka sposobów, w zależności od preferencji - na basenie, w jeziorze lub w morzu (z brzegu lub z łódki).

Wybierając naszą szkołę, nurkowa przygoda zacznie się w Twoim domu, jeszcze zanim wejdziesz do wody. Otrzymujesz bowiem dostęp do naszej platformy e-learningowej, na której możesz przejść teoretyczne szkolenie w formie on-line. Oczywiście nie jest to wymagane, jednakże im więcej nauczysz się sam, tym więcej przyjemności wyciągniesz z pobytu pod wodą!

Wszystkie nurkowania w naszej szkole organizujemy w warunkach w pełni indywidualnych. Oznacza to, że na nurkowaniu jesteś sam, jeden do jednego z prowadzącym instruktorem. Podnosi to znacznie komfort i bezpieczeństwo takich nurkowań. Oznacza to też, że umawiasz się z nami na termin najlepiej pasujący Tobie, a my się do Ciebie dostosowujemy - nie odwrotnie!

Zajęcia zaczynamy krótkim wykładem z teorii nurkowania. Następnie pomagamy Ci ubrać sprzęt i wskakujemy do wody. Najpierw oswajamy Cię z oddychaniem przez automat, a także uczymy podstaw obsługi sprzętu. Zajmuje nam to około 20-30 min, a pozostałe około 30-40 min poświęcamy na podwodną wycieczkę, podczas której robimy Ci zdjęcia i filmy. Po nurkowaniu oczywiście wysyłamy Ci je bezpłatnie w ramach wspaniałej pamiątki!

Teraz już wiesz czym jest spróbowanie nurkowania pod opieką instruktora. Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko zapisać się i zacząć podwodną przygodę już dziś!