Wyjazdy Nurkowe

Wyjazdy nurkowe Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Nie musisz rezygnować ze swej pasji z powodu niesprzyjającej pogody, temperatury czy pory roku. Dzięki nam możesz cieszyć się nurkowaniem, kiedy tylko chcesz. Proponujemy wyjazdy nurkowe zagraniczne do krajów europejskich i w inne egzotyczne miejsca na całym świecie.

Organizujemy turnusy wakacyjne i w czasie ferii, a także w okresie świąt. Szczególnie polecamy wyjazdy sylwestrowe, podczas których gwarantujemy nie tylko wspaniałe wrażenia z nurkowania, ale również niezapomniane atrakcje w noc sylwestrową i Nowy Rok.

Proponujemy podróże autokarowe i lotnicze. Organizujemy wyjazdy nurkowe zarówno dla osób zaawansowanych, wieloletnich miłośników nurkowania, jak i dla osób początkujących, dopiero rozpoczynających swą przygodę z tym pięknym hobby. Zapewniamy komfortowe warunki zakwaterowania w hotelach i apartamentach, z opcją pełnego wyżywienia lub all inclusive. Wybierając wyjazd nurkowy w szkole Ośmiornica, zyskujesz pewność, że wyprawa będzie nie tylko pełna niesamowitych chwil spędzonych w głębinach, ale również przysporzy wspomnień z tego, co dzieje się na powierzchni.

Posiadamy długoletnią praktykę w organizowaniu wypraw nurkowych, dzięki temu wiemy, gdzie oraz kiedy tam pojechać, aby móc cieszyć się piękną pogodą i krystalicznie czystą wodą, pozwalającą na komfortowe nurkowanie oraz podziwianie ciekawych, rzadkich okazów zwierząt i roślin.

NAJBLIŻSZE WYJAZDY NURKOWE:I.  MAJÓWKA W TURCJI 26.04 – 03.05 – Wraki i Rafy Morza Śródziemnego – Bodrum Turcja

Bodrum to nurkowa mekka Turcji. Znajdziemy tam między innymi słynny wrak samolotu na 30 metrach

Wylatujemy 26.04 z Lotniska w Gdańsku i już w Piątek 27.04 nurkujemy w kryształowych wodach Morza Śródziemnego
Ciepła i kolorowa woda, morze być świetnym miejscem by rozpocząć swą przygodę z nurkowaniem!
Wyjazd z pełnym transportem oraz zakwaterowaniem, wyżywieniem All Inn, przelotem, 10 nurkowaniami ze sprzętem z łodzi to jedyne 4500 PLN
Wyjazd z kursem podstawowym w cenie 6000 PLN

 

Wyjazdy grupowe i indywidualne

Nasza oferta obejmuje zorganizowane wyjazdy grupowe, ale wychodząc naprzeciw naszym Klientom, proponujemy także pomoc w zakresie rezerwacji wyjazdów dla osób podróżujących samodzielnie. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie skutecznie doradzić Ci, kiedy i jakie miejsce warto odwiedzić, aby podróż była niesamowitym, godnym zapamiętania przeżyciem.

Zarezerwuj termin już dzisiaj

Sprawdź nasz aktualny kalendarz wyjazdów i zarezerwuj termin dla siebie już dzisiaj! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkretnego wyjazdu, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy Ci bardziej szczegółowych informacji dotyczących danej podróży.

ZAINTERESOWANYCH NA WYJAZDY NURKOWE PROSZĘ O KONTAKT!!!
Wojciech Nowak.
tel: 724 132 850
e-mail:  info@osmiornica.eu
fb: Szkoła Nurkowania Ośmiornica