Wyjazdy Nurkowe

Wyjazdy nurkowe Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Nie musisz rezygnować ze swej pasji z powodu niesprzyjającej pogody, temperatury czy pory roku. Dzięki nam możesz cieszyć się nurkowaniem, kiedy tylko chcesz. Proponujemy wyjazdy nurkowe zagraniczne do krajów europejskich i w inne egzotyczne miejsca na całym świecie.

Organizujemy turnusy wakacyjne i w czasie ferii, a także w okresie świąt. Szczególnie polecamy wyjazdy sylwestrowe, podczas których gwarantujemy nie tylko wspaniałe wrażenia z nurkowania, ale również niezapomniane atrakcje w noc sylwestrową i Nowy Rok.

Proponujemy podróże autokarowe i lotnicze. Organizujemy wyjazdy nurkowe zarówno dla osób zaawansowanych, wieloletnich miłośników nurkowania, jak i dla osób początkujących, dopiero rozpoczynających swą przygodę z tym pięknym hobby. Zapewniamy komfortowe warunki zakwaterowania w hotelach i apartamentach, z opcją pełnego wyżywienia lub all inclusive. Wybierając wyjazd nurkowy w szkole Ośmiornica, zyskujesz pewność, że wyprawa będzie nie tylko pełna niesamowitych chwil spędzonych w głębinach, ale również przysporzy wspomnień z tego, co dzieje się na powierzchni.

Posiadamy długoletnią praktykę w organizowaniu wypraw nurkowych, dzięki temu wiemy, gdzie oraz kiedy tam pojechać, aby móc cieszyć się piękną pogodą i krystalicznie czystą wodą, pozwalającą na komfortowe nurkowanie oraz podziwianie ciekawych, rzadkich okazów zwierząt i roślin.

NAJBLIŻSZE WYJAZDY NURKOWE:IMAJÓWKA Z NURKOWANIEM – WYJAZD NA PŁW. HELSKI. NURKOWANIE NA WRAKACH ZATOKI GDAŃSKIEJ <– Kliknij tutaj by zapisać się na wydarzenie! 

Wraki Morza Bałtyckiego wyróżniają się na tle innych wraków.
Dużo tutaj Rosyjskich i Niemieckich pozostałości z wojen, a co najciekawsze sporo niespotykanych na świecie wraków drewnianych.
Zresztą sam spójrz na zdjęcia!

Wyjazd zarówno dla tych co jeszcze nigdy, jak i dla początkujących oraz zaawansowanych
3 Dni zakwaterowania w Pensjonacie w Jastarni.
Ładne pokoje z prywatną łazienką i publiczną kuchnią
Codziennie 2 nurkowania z łódki nurkowej
Pełen sprzęt nurkowy wraz z napełnianiem butli

Cena za dzień – 400 PLN (bez noclegów) (250 PLN, bez sprzętu)
Cena za pełen wyjazd – 1300 PLN (pełen nocleg) (800 PLN, bez sprzętu) 

Kursy do ukończenia na wyjeździe obniżają cenę wyjazdu, np:

Kurs Podstawowy OWD + Suchy Skafander – Uprawnienia do 18m ważne na całym świecie w ciepłym i suchym kombinezonie dającym komfort nurkowania nawet w bardzo zimnej wodzie – 2750 PLN (cena kursu z licencją i pełnym wyjazdem) (kurs podstawowy rozpoczynamy już 30.04 – wyjazd dzień dłuższy)

Kurs Advanced + Suchy Skafander – Uprawnienia do 30m (nurkowanie nocne, nurkowanie z nawigacją, ratownictwo) – 2000 PLN (cena kursu z licencją i pełnym wyjazdem)

Kurs Deep + Nitrox – Uprawnienia do 40m, korzystanie z mieszanek oddechowych o zawartości 40% tlenu – 2100 PLN (cena kursu z licencją i pełnym wyjazdem)

Kurs Sidemount – Nauka bezpiecznego wykorzystania konfiguracji bocznej w nurkowaniu rekreacyjnym – 2000 PLN (cena kursu z licencją i pełnym wyjazdem)

Zaproś znajomych – wyjazd razem jest ciekawszy i…TAŃSZY!

Wyjazdy grupowe i indywidualne

Nasza oferta obejmuje zorganizowane wyjazdy grupowe, ale wychodząc naprzeciw naszym Klientom, proponujemy także pomoc w zakresie rezerwacji wyjazdów dla osób podróżujących samodzielnie. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie skutecznie doradzić Ci, kiedy i jakie miejsce warto odwiedzić, aby podróż była niesamowitym, godnym zapamiętania przeżyciem.

Zarezerwuj termin już dzisiaj

Sprawdź nasz aktualny kalendarz wyjazdów i zarezerwuj termin dla siebie już dzisiaj! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkretnego wyjazdu, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy Ci bardziej szczegółowych informacji dotyczących danej podróży.

ZAINTERESOWANYCH NA WYJAZDY NURKOWE PROSZĘ O KONTAKT!!!
Wojciech Nowak.
tel: 724 132 850
e-mail:  info@osmiornica.eu
fb: Szkoła Nurkowania Ośmiornica